Greita paieška:
Informacija telefonais: +370 5 215 9484

Kurios maisytuvų serijos Jums patinka labiausiai?
MAMBO
MJUN
MTRD
Dviejų rankenėlių maišytuvai

Nukalkintojai (1)

GamintojasPadidinti
Padidinti
 

Flodravin

 • Prietaisas apsaugo nuo kalkinių nuosėdų visas vandentiekio sistemas, taip pat vandens maišytuvus, dušo galvutes, elektrinius ir dujinius vandens šildytuvus, skalbykles ir indaploves.
 • Prietaisą rekomenduojame naudoti ir senoms vandentiekio sistemoms, nes jis šalina jau susidariusias kalkines nuosėdas. 
 • Prietaisas lengvai montuojamas namų sąlygomis, nereikia pjaustyti vandentiekio vamzdžių!
 • Prietaisą galima naudoti ant visų rÅ«šių vamzdžių: plieninių, cinkuotų, žalvarinių bei plastikinių.
  Prietaisui nereikia priežiÅ«ros bei remonto, nes jis ekologiškas!
   
  Vandens fizikinio apdorojimo pagalba nesumažinamas kalkių kiekis vandenyje, bet veikiamas kalkių kristalų susidarymo procesas, tuo metu kalkių kristalai netenka savo sugebėjimo nusėsti ant vamzdyno sienelių, ir jie, kaip „laisvai plaukiančios medžiagos“ pašalinamos kartu su vandeniu. ŠÄ¯ teigiamą efektą, kuris matomas po to, kai savo Å«kyje arba įmonėje sumontuosite „FLODRAVIN“ JÅ«s pastebėsite visiškai paprastai tokių pavyzdžių pagalba:
  -  Perlatorių tinkleliai, purkštuvai ir dušÅ³ galvutės lieka švarios. Sumontuokite perlatorių ant dušo krano, kuris dažniau naudojamas. JÅ«s labai greitai konstatuosite, kad tinklelis neužkalkėja, kaip tai buvo iki šiol; kalkių kristalai kartu su vandeniu išplÅ«sta lauk, neužkalkinant tinklelio. Tas pats liečia purkštuvus ant dušÅ³ galvučių. Šie faktai leidžia Jums padaryti išvadą dėl naujos situacijos JÅ«sų vamzdyne: kadangi tinkleliai užkalkėja greičiau, nei vamzdžiai, Jums daugiau nereikia jais rÅ«pintis. 
  -   Kalkių nuosėdos dušo kabinose, kriauklėse, ant plytelių, skalaujamų indų, armatÅ«ros ir t.t., žinoma, dar matomos. Ant paviršių, kur vanduo išgaruoja, milteliais pavirtusios kalkės lieka: jos negali išgaruoti kaip vanduo. Bet, kol iki šiol kalkių dėmės prie paviršių prikibo labai tvirtai, ir juos galima buvo nuvalyti tiktai actu arba kita agresyvia valymo priemone (kuri dar ir gadino paviršius ir darė juos grubiais), dabar kalkių nuosėdos yra milteliai: pakanka jas paprasčiausiai nuvalyti drėgnu skudurėliu.

Kaina: 101 EurAll Rights Reserved © www.sateka.lt 2002-2018