Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Virtuvinis maišytuvas TEKA INX 983

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Prekę turime sandėlyje.

Apie prekę

Teka INX 983 - aukštas, vienos svirties maišytuvas plautuvei, su  reguliuojamo aukščio ir sukiojamu čiaupu:

  • Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno
  • Aukštas, ilgas sukiojamas čiaupas
  • Reguliuojamas aukštis
  • Antikalkinis aeratorius
  • Keraminė kasetė
  • Aukščiausios kokybės Tucai lanksčios, nerūdijančio plieno vandens pajungimo žarnelės, 3/8
  • Sukurtas taip, kad aukštas, reguliuojamas ir sukiojamas čiaupas pasiektų puodą, net nenukėlus jo nuo vyriklės ar stalviršio.

TEKA INX 983 modelis - pažangus virtuvinis maišytuvas su aukštu, reguliuojamu, pasukamu čiaupu, kurio pagalba virtuvės ruošos darbai tampa paprasti ir patogūs. Reguliuojamas čiaupas suteikia galimybę nukreipti vandens srovę didesniu spinduliu. Unikalaus dizaino, šiuolaikiškas maišytuvas suteikia Jūsų virtuvei stilingą akcentą.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose yra antikalkinis aeratorius, sulaikantis rūdis, smėlį ir vandenyje susidarančias kalkių nuosėdas, mažinantis vandens sunaudojimą, slopinantis įprastai tekančio vandens sukeliamą triukšmą. Vanduo, tekantis pro Teka aeratorių, suteikia lengvumo ir švelnumo pojūtį, eliminuoja vandens taškymą.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija.

TEKA gaminių eksploatacinės charakteristikos, ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.