Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Sanicro

APIE SANICRO


Sanicro kompanija yra įmonės, šeimos ir gyvenimo istorija. Tai šeimos įmonė, kurianti savo istoriją nuo 1914 m., o savo vertę grindžia žmogiškaisiais santykiais. Sanicro kuria, gamina ir parduoda aukštos kokybės dušo sistemas, savo veiklą tampriai siedama ir pastovų dėmesį telkdama gaminamų produktų vartotojams ir jų individualių poreikių tenkinimui. Kompanija investuoja į produktų funkcionalumą ir pažangius sprendimus, o sukurtas naujas kokybes jungia su įmantriu itališku dizainu. Kurdama naujus produktus, Sanicro kompanija kooperuojasi su kitomis pažangiomis kompanijomis, kaip Flowservice. Pradedant nuo idėjos ir jos patvirtinimo ir baigiant produkto gamyba, naują produktą lydi pažangūs sprendimai, leidžiantys išvengti gamybos defektų ar vykdyti gamybą taupant medžiagas, energiją ir laiką.


Tad Stilius, efektyvumas ir kokybė, - išskirtinės Sanicro sukurtų produktų savybės.


Sanicro produktų gamyba sutelkta Italijoje. Kompanijos gamybiniai įrengimai užima 2500 m2 gamybinio ploto. Kompanija turi ir 4000 m2 ploto sandėliavimo patalpas. Sanicro gamybiniai ir sandėliavimo pajėgumai užtikrina nenutrūkstamą produkcijos gamybos ir tiekimo grandinę.


Sanicro produktų vartotojai pasiskirstę po visą platų pasaulį. Patikimų partnerių dėka, kurių tarpe yra ir UAB Sateka, Sanicro produktai pasiekia vartotojus saugiai ir laiku.

Šio gamintojo prekių kataloge nėra.

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.