Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Vispool

Apie Vispool


Pirmąsias aukštos kokybės vonias iš akmens masės kompanija Vispool pradėjo gaminti 2000 metais, kai po daugelio metų darbo tarptautinėse bendrovėse, keli savo srities specialistai susivieniję sukūrė savo prekės ženklą Latvijos Respublikoje. Čia, Latvijoje ir randasi kompanijos Vispool biuras, pavyzdžių ekspozicija, dizainerių dirbtuvės ir gamykla.


Atkaklios pastangos ir kruopštus darbas padėjo kompanijai sukurti unikalią vonių gamybos iš akmens masės technologiją. Ši technologija,- tai Europoje sukurtos technologijos, turinčios daugiau kaip penkiasdešimties metų istoriją, ištobulintas variantas. Tuo pačiu, tai unikali Vispool technologija. Būtent šios technologijos dėka Wispool kompanijai pavyko išsikovoti pozicijas Baltijos šalyse, bei nuolat augančioje Europos rinkoje.


Vispool kompanijos darbuotojams yra labai svarbu, kad jų darbo vaisius teigiamai vertina šimtai ir tūkstančiai jų produkcijos pirkėjų Pabaltijyje ir Europoje. Padėka ir pasitenkinimas Wispool produktų kokybe yra geriausias stimulas, įkvepiantis kompaniją naujiems laimėjimams.


Vispool – tai aukščiausios kokybės garantija.

Prekių sąrašas pagal gamintoją Vispool

Rodoma 1 - 12 iš 22 dalykų

Rodoma 1 - 12 iš 22 dalykų

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.