Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Termostatinis dušo komplektas LER TDK

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Prekės sandėlyje neturime, tačiau ją galite užsisakyti.

Dėl pristatymo terminų, teirautis el.p: info@sateka.lt

UŽSAKOMOJI

Apie prekę

TEKA LER TDK - modernus, aukštos klasės termostatinis dušo komplektas, su termostatiniu dušo maišytuvu, iš naujos TEKA kolekcijos.

  • Termostatinis dušo maišytuvas su saugios temperatūros viršijimo ribojimu (38 laipsniai)

  • Saugaus prisilietimo sistema

  • Keturkampis, reguliuojamas, 755 mm aukščio dušo stovas, su dušo galvutės laikikliu

  • Vieno rėžimo, 80 mm rankinio dušo galvutė su kalkes šalinančiais purkštukais

  • Sidabro spalvos, lanksti PVC žarna (ilgis 1,75 m)

  • Reguliuojamas rankinio dušo laikiklis

  • Atbulinis vožtuvas su apsauginiais filtrais

TEKA termostatiniai dušo komplektai pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šie dušo komplektai pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu, patogiu ir saugiu naudojimu. TEKA dušo komplektai yra komplektuojami su reguliuojamu dušo stovu, rankiniu dušu, bei termostatiniu dušo maišytuvu. Termostatiniai dušo maišytuvai turi vandens srauto reguliavimo rankenėlę, pageidaujamos temperatūros nustatymo rankenėlę, bei apsaugą. Dušo komplektų ir sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai ranka pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA ypatingą dėmesį skiria dušo sistemų ir komplektų saugumui. Naudojantis TEKA dušo sistemomis ar komplektais su saugaus prisilietimo sistema, būsite apsaugoti nuo apsiplikymo karštu vandeniu ar prisilietimo prie karšto dušo maišytuvo korpuso. Termostatiniai ir dvigubos kontrolės dušo maišytuvai gaminami su specialiu plastikiniu įdėklu, apsaugančiu nuo aukštos temperatūros neigiamų padarinių. TEKA dušo sistemos ir komplektai yra greitai ir lengvai montuojami. TEKA dušo sistemos, maišytuvai ir kitos komplektuojančios dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.