Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

TEKA COR 402 DKS

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Moderni, aukščiausios klasės, dvigubos kontrolės dušo sistema, su dvigubos kontrolės dušo maišytuvu.

5 Prekės Prekę turime sandėlyje.

Apie prekę

TEKA COR 402 DKS - moderni, aukščiausios klasės, dvigubos kontrolės dušo sistema, su dvigubos kontrolės dušo maišytuvu, iš naujos TEKA dušo sistemų kolekcijos:

  • Dvigubos kontrolės dušo maišytuvas

  • Saugaus prisilietimo sistema

  • Integruotas automatinis dušo perjungėjas

  • Apvalus, reguliuojamas teleskopinis dušo stovas su stacionaria dušo galva ir dušo galvutės laikikliu:

Minimalus aukštis – 730 mm                                                                       

Maksimalus aukštis – 1310 mm

  • Apskrita, 2 mm storio, metalinė dušo galva, su kalkes šalinančiais purkštukais (galvos dydis 200 mm skersmens)

  • 3 funksijų rankinio dušo galvutė, su kalkes šalinančiais purkštukais

  • Aukštos kokybės, lanksti, metalinė žarna (ilgis 1,5 m)

  • Reguliuojamas rankinio dušo laikiklis

  • Atbulinis vožtuvas su apsauginiais filtrais

TEKA dušo sistemos - pasižymi savitu dizainu, kurio dėka jūsų vonios kambarys bus stilingas ir modernus. Šios dušo sistemos pasižymi ypatinga kokybe, patikimumu, patogiu ir saugiu naudojimu. TEKA dušo sistemos yra komplektuojamos su reguliuojamu teleskopiniu dušo laikikliu, montuojama dušo galva, rankiniu dušu, bei dušo maišytuvu (pastarasis montuojamas ne visose dušo sistemose) . Dvigubos kontrolės dušo maišytuvai turi vandens srauto reguliavimo rankenėlę, bei temperatūros reguliavimo rankenėlę. Dušo sistemų dušo galvos ir galvutės gaminamos tik su kalkes šalinančiais purkštukais, kurių pagalba susikaupusios kalkių nuosėdos lengvai pašalinamos nuo dušo galvos ar galvutės paviršiaus. TEKA ypatingą dėmesį skiria dušo sistemų saugumui. Naudojantis TEKA dušo sistemomis su saugaus prisilietimo sistema, būsite apsaugoti nuo apsiplikymo karštu vandeniu ar prisilietimo prie karšto dušo maišytuvo korpuso. Dušo maišytuvai gaminami su specialiu plastikiniu įdėklu, apsaugančiu nuo aukštos temperatūros neigiamų padarinių. TEKA dušo sistemos yra greitai ir lengvai instaliuojamos. TEKA dušo sistemos, maišytuvai ir kitos komplektuojančios dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir termoplastiko.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

https://www.youtube.com/watch?v=wCRx3MWHTcQ

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.