Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

TEKA FORMENTERA RIMLESS pakabinamas klozetas

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Pakabinamas klozetas su naujausia Rimless nuplovimo technologija

2 Prekės Prekę turime sandėlyje.

Apie prekę

TEKA FORMENTERA RIMLESS

  • Pakabinamas klozetas su Soft Close dangčiu (lėtai nusileidžiančiu). Dangtis taip pat turi Quick release funkciją – yra lengvai ir paprastai nuimamas. Tiesą pasakius, jį galima numontuoti viena ranka, iš kitos rankos nepaleidžiant keramikai pavalyti skirtos šluostės.
  • Pagamintas iš aukštos kokybės keramikos. Keramika padengiama ir išdegama kartu su specialia  glazūra, dėl kurios  gaminiai laikui bėgant nepraranda savo pirminės išvaizdos. Yra pastebimas skirtumas tarp įprastai išdegtų produktų ir tarp padengtų su spec. glazūra. Išdegti su spec. glazūra produktai,  naudojami:

-  nesikeičia;

- nepraranda ryškumo;

- išsaugo paviršiaus lygumą;

- glazūra išlieka nepakitusi kaip ir pati keramika;

- padidėja atsparumas agresyviems chemikalams.

  • Šis unitazas su naujausia Rimless nuplovimo technologija.

Rimless technologija – greičiausiai toks pavadinimas jums nieko nesako, tačiau pagrindinį skirtumą pajusite išvydę unitazo vidų – jo briaunos yra visiškai atviros, be kraštų (nėra įprastų iškilumų). Tokie unitazai yra vis populiarėjantis pasirinkimas dėl jų aukščiausio lygio higienos ir lengvo valymo.

Tai nėra tik nedidelis stilistinis pokytis – jis iš tiesų suteikia kur kas daugiau privalumų. 
Paprastesnė priežiūra
Rimless unitazų briauna yra atvira, o visas paviršius glotnus, todėl jį galima greičiau ir efektyviau valyti, nes visi nešvarumai veiksmingai pašalinami – tai bene pats ryškiausias pranašumas, kurį gali pasiūlyti rimless klozetai. Tad jei įsigysite rimless modelį – turėsite dvigubą naudą.
Tualetus su atviru vandens nuplovimu lanku ne tik paprasčiau prižiūrėti, taip pat jie kur kas higieniškesni nei įprasti unitazai. Prie standartinio tualeto lanko yra sunkiau prieinamų vietų, todėl ten susidaro kalkių ir mikrobų veisimosi zona. O Rimless klozetuose nebelieka vietų, kuriose galėtų kauptis bakterijos, kalkės ar kiti nešvarumai, todėl paprasčiau išsaugosite higienišką viso vonios kambario aplinką. Nebereikės jokių šepetėlių ir galite plika akimi matyti vietas, kurias reikia išvalyti. 
Tokio modernaus pakabinamo tualeto dizaino sujungimas su rimless funkcionalumu yra puikus derinys, kuris darniai įsilies bet kuriame šiuolaikiškame ar labiau tradiciniame vonios kambaryje.
Tiesioginė praplovimo technika
Praktiškai visi rimless WC naudoja tiesioginę vandens praplovimo techniką – tai reiškia, jog nuleidžiant vandenį, jis teka ne tradiciniu būdu, bet užpurškiant srovelę aplink visą unitazo dubenį. Toks metodas yra kur kas efektyvesnis, todėl praktiškai iš karto pavyksta švariai nuplauti bet kokius nešvarumus, kas neabejotinai prisideda prie lengvesnės priežiūros, tad tualetas išliks švaresnis po kiekvieno vandens nuleidimo. Be to, susidaro mažiau purslų, todėl aplinka išlieka higieniška.
Gali pasirodyti, jog toks galingas ir efektyvus pakabinamas tualetas turėtų pareikalauti didesnių vandens sąnaudų – galite ramiai atsikvėpti. Ši vandens praplovimo technika yra ypač ekonomiška ir sunaudoja mažiau vandens išteklių, todėl pasirinkę tokį unitazą, galite būti ramūs, kad nepermokėsite už vandenį.

Rimless tualetai puikiai tiks tiems, kurie teikia pirmenybę maksimaliai higienai ir švarai, o tuo pačiu išskirtiniam ir šiuolaikiškam dizainui. Modernumas, ekonomiškumas ir lengva prižiūra – tai kas apibūdina Rimless unitazus.

  • Plotis: 36cm
  • Aukštis: 34,5cm
  • Gylis: 52cm

  • Forma: stačiakampis
  • Garantija: 2 metai.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.