Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Dozatorius HF17

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Įmontuojamas indų ploviklio arba skysto muilo dozatorius.

Šiuo metu prekės neturime

Apie prekę

  Indų ploviklio ar muilo dozatorių galima montuoti tiek į plautuvę, tiek į stalviršį. Aplikatorius pagamintas iš žalvario, padengtas chromu, o indas pagamintas iš ABS plastiko, kuris garantuoja jo patvarumą. Patogus papildymas padidina naudojimosi komfortą.

Komplektacijoje yra specialus kaištis ir prailginta žarnelė (iki 1,20m), leidžianti prijungti dozatorių prie didesnės talpos indo, kuri galite pasistatyti tiesiog ant grindų.

  • Plotis - 6,3 cm
  • Aukštis - 18 cm
  • Tūris - 350 ml
  • Apdaila: chromas.

Montavimo diametras nuo 2,6cm iki 4cm.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.