Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

TEKA TERA 402 KT

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Termostatinis dušo maišytuvas, padengtas chromo danga.

5 Prekės Prekę turime sandėlyje

Apie prekę

TEKA TERA 402 KT – termostatinis dušo maišytuvas, padengtas chromo danga, iš naujos TEKA kolekcijos.

  • SAVE TOUCH sistema
  • EKO klavišas
  • 38 laipsnių temperatūros karšto vandens automatinis stop ribotuvas
  • Atbuliniai vožtuvai su filtrais
  • Be dušo komplekto
  • TEKA kasetė su keraminėm plokštelėm
  • 5 metų garantija maišytuvo korpusui ir kasetei
  • 6 mėn. garantija komplektuojančiom dalim

TEKA TERA 402 KT - pažangus termostatinis dušo maišytuvo modelis, padengtas chromo danga, komplektuojamas be dušo komplekto. Unikalaus, TEKA dizaino, šiuolaikiškas ir stilingas maišytuvas suteikia Jūsų vonios kambariui arba dušinei nepakartojamą žavesį.

Maišytuvas pagamintas pagal SAVE TOUCH technologiją, kuri apsaugo žmogų nuo nudegimų prisilietus prie karšto maišytuvo korpuso. Maišytuvo korpuso sienelės visada išlieka vėsios.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keramine kasete, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

Teisingai eksploatuojant TEKA gaminius, jų naudojimo ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.