Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Nauja
Teka MB2 304

TEKA MB2 304

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Vienos svirties maišytuvas plautuvei ilgu čiaupu , su ištraukiamu dušeliu.

5 Prekės Prekę turime sandėlyje.

Apie prekę

TEKA MB2 304 - svirtinis vandens maišytuvas plautuvei;

  • Garantija 5 metams;
  • Apdaila: chromas;
  • Keraminė eko kasetė Ø35 mm;
  • Antikalkinis aeratorius;
  • Geriamo vandens sertifikatas;
  • Sukiojamas maišytuvo čiaupas;
  • Su ištraukiamu dušeliu;
  • Lankstaus pajungimo žarnelės.

TEKA MB2 304 modelis - modernus virtuvinis maišytuvas, kurio pagalba virtuvinės ruošos darbai tampa paprasti ir patogūs. Ištraukiamas dušelis suteikia galimybę nukreipti vandens srovę į bet kurią plautuvės dubens vietą. Unikalaus, modernaus dizaino maišytuvas suteikia Jūsų virtuvei stilingą akcentą.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga arba padengiami aukšto atsparumo dažų sluoksniu. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose yra antikalkinis aeratorius, sulaikantis rūdis, smėlį ir vandenyje susidarančias kalkių nuosėdas, mažinantis vandens sunaudojimą, slopinantis įprastai tekančio vandens sukeliamą triukšmą. Vanduo, tekantis pro Teka aeratorių, suteikia lengvumo ir švelnumo pojūtį, eliminuoja vandens taškymą.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija.

TEKA gaminių eksploatacinės charakteristikos, ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.