Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Sumažinta kaina!
COR COMBO 3

COR COMBO 3

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Modernus, vonios/dušo rinkinys, su praustuvo, vonios/dušo maišytuvais ir dušo komplektu.

2 Prekės Prekę turime sandėlyje

Apie prekę

COR COMBO 3 – modernus, vonios/dušo rinkinys, su praustuvo, vonios/dušo maišytuvais ir dušo komplektu, iš naujos TEKA kolekcijos.

  • Praustuvo maišytuvas TEKA COR 100

  • Vonios/dušo maišytuvas TEKA COR 202 K

  • Dušo komplektas:

-Reguliuojamas teleskopinis dušo stovas su muilo lėkštele

-3 funkcijų rankinio dušo galvutė su kalkes šalinančiais elementais,

-Lanksti nerūdijančio plieno dušo žarna

  • Antikalkiniai aeratoriai

  • TEKA kasetės su keraminėm plokštelėm

  • Geriamo vandens sertifikatas

  • 5 metų garantija vandens maišytuvams

COR COMBO 3 – modernus, vonios/dušo rinkinys, su praustuvo, vonios/dušo maišytuvais ir dušo komplektu. Unikalaus dizaino, šiuolaikiškas ir stilingas, patogus naudojimui vonios dušo rinkinys suteiks Jusų vonios kambariui gerų emocijų.

TEKA maišytuvai ir dušo sistemų dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno arba termoplastiko ir galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keramine kasete, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

Teisingai eksploatuojant TEKA gaminius, jų naudojimo ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Teka - tai produktų gausa, kurią apima virtuvės, vonios ir kt. įranga. Kompanija buvo sukurta 1924m. Vokietijoje. Šiuo metu kompanija turi 23 gamyklas per 110 šalių ir daugiau nei 100 milijonų jų produktų vartotojų visame pasaulyje.

Teka prekės ženklas, priklauso nuo kokybės, technologijų ir naujovių. „Teka“ produktai yra žinomi visame pasaulyje dėl jų patikimumo, efektyvumo ir tikslumo. Šiandien, praėjus beveik 100 metų istorijai, „Teka“ visapusiškai dirba, kad visiems savo produktams suteiktų geriausias funkcijas ir dizainą, kad kiekviename etape būtų pasiekta kompetencija.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.