Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

TAKA COMBO 2

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Modernus potinkinės sistemos rinkinys, su vienos krypties maišytuvu, dušo komplektu ir potinkine dalimi, padengtas atsparia chromo danga.

5 Prekės Prekę turime sandėlyje

Apie prekę

TAKA COMBO 2 – modernus potinkinės sistemos rinkinys, su vienos krypties maišytuvu, dušo komplektu ir potinkine dalimi, padengtas atsparia chromo danga, iš naujos TEKA kolekcijos.

 • Vienos krypties potinkinis maišytuvas
 • Svirtinė rankenėlė
 • Dušo komplektas:

-Rankinio dušo galvutė

-Dušo galvutės laikiklis su dušo žarnos pajungimu

-Lanksti dušo žarna

 • TEKA kasetė su keraminėm plokštelėm
 • Komplektuojama su potinkine dalimi
 • Ypatingai plona apdailinė plokštė
 • Geriamo vandens sertifikatas
 • 5 metų garantija

TAKA COMBO 2  – modernus potinkinės sistemos rinkinys, su vienos krypties maišytuvu, dušo komplektu ir potinkine dalimi, padengtas atsparia chromo danga. Combo 2 dušo žarna jungiama prie dušo galvutės laikiklio, montuojamo tiesiogiai prie vandens padavimo sistemos. Maišytuvo potinkinė dalis uždengta ypatingai plona, chromuota, dekoratyvine plokšte. Unikalaus dizaino, šiuolaikiškas ir stilingas, kompaktiškas ir patogus naudojimui dušo komplektas suteikia Jūsų vonios kambariui nepakartojamą žavesį.

TEKA maišytuvai ir dušo sistemų dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno arba termoplastiko ir galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keramine kasete, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

Teisingai eksploatuojant TEKA gaminius, jų naudojimo ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

 • Modernus, potinkinės sistemos rinkinys, su stacionaria dušo galva, dviejų krypčių potinkiniu maišytuvu, dušo komplektu ir potinkine dalimi, padengtas atsparia chromo danga.

 • COR COMBO 1 – modernus, potinkinės sistemos rinkinys, su stacionaria dušo galva, dviejų krypčių potinkiniu maišytuvu, dušo komplektu ir potinkine dalimi

 • COR COMBO 2 – modernus potinkinės sistemos rinkinys, su vienos krypties maišytuvu, dušo komplektu ir potinkine dalimi, padengtas atsparia chromo danga

 • Modernus, vonios/dušo rinkinys, su praustuvo, vonios/dušo maišytuvais ir dušo komplektu.

 • Akcija !

  POTINKINIS WC KOMPLEKTAS: potinkinis rėmas, pakabinamas unitazas ir vandens nuleidimo klavišas.

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.