Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Apie mus

Mūsų įmonė

Mūsų įmonė, - tinkamas Jūsų pasirinkimas

Uždaroji akcinė bendrovė SATEKA, daugiau nei 20 metų padeda Lietuvos gyventojams įsirengti virtuvės ir vonios kambarius. Nuo 1997 m. pristato Lietuvos rinkoje geriausios kokybės Europos gamintojų buitinę techniką , bei santechnikos įrangą. Jau daugiau nei 20 metų esame ir vieno didžiausių gamintojų Europoje, TEKA, atstovai Lietuvoje. Atstovaujame, bei pristatome ir kitų žinomų Europos gamintojų gaminius, pirmenybę teikdami gamintojams, gebantiems sukurti ir pagaminti tik inovatyvius, aukščiausios kokybės, patraukliausio dizaino, bei priimtina kaina prekes. Visos mūsų prekės keliauja tiesiai iš gamintojų, be jokių tarpininkų. SATEKA pristato ir parduoda platų asortimentą vonios ir virtuvės įrangos, kurių nemažą dalį turi savo sandėliuose ir prekybos partnerių pardavimo salonuose. Bet kurią iš parduodamų prekių asortimente pristatomą prekę galime pristatyti per priimtiną laiką. SATEKA pristatomą buitinę techniką galite rasti SATEKA prekybos salonuose arba Prekybos centre ERMITAŽAS, Vilniuje. Mūsų tiekiamą santechnikos įrangą galima įsigyti, tiek SATEKA salonuose, tiek pas mūsų pardavimo partnerius visoje Lietuvoje, tiek ir internetinėse parduotuvėse, įskaitant ir šią svetainę. Jei trumpai reikėtų pristatyti bendrovę SATEKA, pristatytume taip:

  • Aukščiausios kokybės produktai
  • Geriausias klientų aptarnavimas
  • Prekių kokybės garantija ir aptarnavimas

Mūsų komanda

Mūsų komanda, - tinkamas mūsų pasirinkimas

Patyrę ir savo profesiją gerbiantys, SATEKA darbuotojai visada pasiruošę padėti išsirinkti, pritaikyti, patarti ar surasti Jums reikiamą ir tinkamą įrangą Jūsų virtuvei ar voniai. Jie dirba taip, kad Jūs liktumėte patenkinti savo pasirinkimu tiek šiandien, tiek ir ateityje, o atsiradus poreikiui, nedvejodami vėl rinktumėtės SATEKA pagalbą. Mūsų darbuotojai, - mūsų neabejotina stiprybė.

Partnerystė ir karjera

SATEKA bendradarbiauja su mažmeninės prekybos įmonėmis visoje Lietuvoje ir yra atvira bet kokiam abipusiai naudingam pasiūlymui. Savo partneriam sudarom palankiausias sąlygas prekiauti mūsų pristatoma ir tiekiama virtuvės ir vonios įranga.

Drąsiai kreipkitės į mus dėl prekybos sąlygų ir teikite savo pasiūlymus

Mielai pakviesime pokalbiui ir tuos, kurie norėtų savo darbinę karjerą susieti su mūsų įmone. Šiuo metu mes priimtume į komandą:

pardavimo vadybininką

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.