Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Specialistų patarimai

Medžiagos galinčios pakenkti plieninėms plautuvėms

-Chloridai.Chloridų yra beveik visose valymo priemonėse ar net muile ir jie gali pakenkti nerūdijančiam plienui. Todėl plautuvę valyti su valančiomis priemonėmis patartina ne dažniau, kaip kartą per savaitę, o po kiekvieno pasinaudojimo plautuve, rekomenduojama ją praskalauti švariu vandeniu.

-Įbrėžimai.Kaip ir daugelis metalinių paviršių, nerūdijantis plienas taip pat susibraižo. Tačiau tai yra naudojamos plautuvės neišvengiama pasekmė, o tokios smulkios naudojimosi žymės susilieja su plautuvės paviršiumi ir tampa akiai nepastebimi.

-Peiliai. Plautuvė negali būti naudojama vietoje pjaustymo lentos. Pjaustant produktus peiliu ant plautuvės, bus giliai pažeistas nerūdijančio plieno plautuvės paviršius, įbrėžimai bus gerai matomi ir su paviršiumi nesusilies.

-Vandens kokybė.Vandens kokybė taip pat gali turėti įtakos plautuvės išvaizdai. Kai vandenyje yra daug geležies, ant plautuvės paviršiaus gali susiformuoti rudos dėmės, kurios atrodys kaip rūdys. Taip pat, jei vandenyje yra didelė koncentracija mineralų arba vanduo yra per minkštas, ant plautuvės paviršiaus gali susiformuoti balta plėvelė. Norint to išvengti, po kiekvieno pasinaudojimo nusausinkite plautuvę bei valykite ją su rekomenduojamomis valančiomis priemonėmis kartą per savaitę.

-Maistas.Nepatartina palikti džiūti ant plautuvės maisto produktų turinčių daug druskos.

-Kiti patatrimai.Ptartina praskalauti plautuvę po kiekvieno pasinaudojimo, kad pašalinti visas agresyvias liekanas nuo plautuvės paviršiaus. Patartina nusausinti plautuvę po kiekvieno pasinaudojimo, kad išvengti mineralinių likučių liekanų. Kartą per savaitę patartina išvalyti plautuvę valančiomis priemonėmis, lygaus paviršiauslinijų kryptimi. Nepatartina valyti statmenai lygaus paviršiaus linijų kryptimi. Nepatartina palikti džiūti nenuplauto muilo, skysto muilo ar kitų valymo priemonių ant plautuvės paviršiaus, taip pat chloro, balinimo priemonių ar tiesiog vandens likučių ilga laiką. Negalima valyti plautuvės metaline kempine, negalima dėti į plautuvę guminių kilimėlių ar metalinių indų krepšelių ar palikti plautuvėje šlapius skudurus, kempines ar šluostes.

Maišytuvų ir dušo sistemų priežiūra

-Prieš instaliuodami ir naudodami įsigytą maišytuvą , būtinai paleiskite vandenį vamzdynu ir per pajungimo žarneles, kad vandens srovė pravalytų vamzdžius nuo susikaupusių nešvarumų (rūdžių, kalkių nuosėdų ir kitų oksidacijos produktų.

-Padengtas maišytuvo paviršius yra jautrus valikliams, kurių sudėtyje yra rūgšties, bei visų rūšių preperatams, skirtiems keraminių paviršių, ypač WC, šveitimui. Niekada nenaudokite valiklių kurių sudėtyje yra rūgšties ir tirpiklių.

-Chromuotus, žalvarinius ir paauksuotus maišytuvų, bei dušo sistemų paviršius rekomenduojama valyti muilu, o nuvalius nuplauti vandeniu ir nusausinti minkštu audiniu, kad neliktų vandens lašelių ant maišytuvo paviršiaus.

-Kalkių apnašas nuo chromuoto maišytuvo ar dušo sistemos paviršiaus pašalinamos maistui gaminti skirto actotirpalu ar preparatais, skirtais virtuviniams indams plauti.

-Žalvariniai ar paauksuoti maišytuvų ir dušo sistemų paviršiai blizginami priemonėmis, skirtomis sidabriniams gaminiams valyti.

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.