Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

TEKA

APIE TEKA ĮMONIŲ GRUPĘ


Teka industrials, kaip Vokietijos multinacionalinė korporacija, jau daugiau kaip 90 metų užsiima virtuvės įrangos gamyba ir pardavimu. Šiandien Teka yra pripažįstama pasaulyje, kaip lyderiaujanti integruotos virtuvės įrangos ir vonios kambario įrangos gamintojas.


Teka industrials įmonių grupė yra ir viena didžiausių virtuvės ir vonios įrangos gamintojų Europos ir pasaulinėje rinkoje. Kaip gamintojas, Teka industrials atstovauja tokius rinkoje gerai žinomus brendus, kaip Teka, Küppersbusch, Mofém, Thor ir Intra. Teka industrials turi savo padalinius 35 pasaulio šalyse ir 23 gamybinius padalinius visame pasaulyje. Teka industrials tiekia savo gaminius į 116 pasaulio šalių ir aptarnauja virš 100 milijonų pasaulio namų ūkių. Teka industrials priklauso Heritage B įmonių grupei.


Žinomiausi Teka industrials įmonių grupės gaminiai yra,- indukcinės, stiklokeraminės ir dujinės viryklės (kaitlentės), orkaitės, mikrobangų krosnelės ir vandens maišytuvai. Taip pat Teka industrials yra žinoma kaip įvairių liejinių iš špižiaus ir plieno gamintojas, o 2009 m. Kinijoje pradėjo veiklą kaitinimo elementus gaminanti įmonė.


TEKA PRANAŠUMAI


• Teka yra pasaulyje gerai žinomas prekinis ženklas, o 90 metų kompanijos patirtis suteikia papildomą pranašumą prieš kitus rinkos gamintojus.


• Inovacijos, tobulinančios gaminių funkcionalumą, tokios kaip orkaičių Hydroclean ar kaitlenčių iQuick funkcijos suteikia konkrečią naudą ir pasitenkinimą naudojantis Teka įranga.


• Naujovių diegimą užtikrinantys gaminių kūrimo-projektavimo centrai nenuilstamai dirba, kad visos naujovės kuo greičiau pasiektų galutinį vartotoją.


• Virtuvės ir vonios kambariui sukurtų inovacijų įvertinimai ir Tarptautiniai apdovanojimai, - svarus argumentas renkantis Teka gaminius.


• Aukšta gaminių kokybė, atitinkanti aukščiausius kokybės standartus yra kiekvieno Teka gaminio vizitinė kortelė.


• Teka pranašumas, - platus gaminių asortimentas. Tik Teka gali pasiūlyti sprendimus tiek virtuvei, tiek vonios kambariui.


TEKA INOVACIJOS


• Teka iHood, tai pirmas gartraukis su galimybe prijungti iPod ar iPhone, su dviem garso kolonėlėm, užtikrinančiom aukščiausią garso kokybę, dirbant gartraukiui visu pajėgumu.


• Teka Hydroclean funkcija. Orkaičių kameros vidinis paviršius padengiamas unikalia emale, kurios dėka per 24 min. garas pilnai nuvalo orkaitės sieneles nuo degėsių. Tam pakanka į orkaitę įpilti tik vieną stiklinę vandens.


• Teka Flex. Lanksčios indukcijos dėka, iki 30 procentų praplečiamos aktyvios indukcijos zonos. Tokia inovacija leidžia aktyvioje zonoje kaitinti keletą indų, nedidinant energijos sąnaudų.


• Teka iQuick. Ekskliuzyvinė Teka sistema iQuick, savarankiškai atpažįsta kaitinimui naudojamų indų medžiagos sudėtį ir taupydama laiką, bei energiją, greičiausiu būdu įkaitina naudojamo indo paviršių iki vandens virimo temperatūros.


• Eko Teka. Energiją taupantys sprendimai Teka maišytuvuose leidžia sutaupyti iki 30 proc. suvartojamo vandens išteklių.

Prekių sąrašas pagal gamintoją TEKA

Rodoma 1 - 12 iš 659 dalykų

Rodoma 1 - 12 iš 659 dalykų

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.