Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Potinkinės dušo sistemos rinkinys COR COMBO 1

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Prekę turime sandėlyje

Apie prekę

COR COMBO 1 – modernus, potinkinės sistemos rinkinys, su stacionaria dušo galva, dviejų krypčių potinkiniu maišytuvu, dušo komplektu ir potinkine dalimi, iš naujos TEKA kolekcijos.

  • Dviejų krypčių potinkinis maišytuvas

  • Svirtinė rankenėlė

  • Dušo komplektas:

-2 mm storio, apskrita stacionari dušo galva su kalkes šalinančiais purkštukais, 250 mm skersmens

-300 mm ilgio stacionarios dušo galvos laikiklis,

-Rankinio dušo galvutė su kalkes šalinančiais elementais,

-Dušo galvutės laikiklis su dušo žarnos pajungimu

-Lanksti dušo žarna

  • TEKA kasetė su keraminėm plokštelėm

  • Komplektuojama su potinkine dalimi

  • Ypatingai plona apdailinė plokštė

  • Geriamo vandens sertifikatas

  • 5 metų garantija

COR COMBO 1 – modernus, potinkinės sistemos rinkinys, su stacionaria dušo galva, dviejų krypčių potinkiniu maišytuvu, dušo komplektu ir potinkine dalimi, padengtas atsparia chromo danga. Combo 1 dušo žarna jungiama prie dušo galvutės laikiklio, montuojamo tiesiogiai prie vandens padavimo sistemos. Maišytuvo potinkinė dalis uždengta ypatingai plona, chromuota, dekoratyvine plokšte. Unikalaus dizaino, šiuolaikiškas ir stilingas, kompaktiškas ir patogus naudojimui dušo komplektas suteikia Jūsų vonios kambariui nepakartojamą žavesį.

TEKA maišytuvai ir dušo sistemų dalys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės žalvario, aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno arba termoplastiko ir galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keramine kasete, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

Teisingai eksploatuojant TEKA gaminius, jų naudojimo ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.