Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

TEKA MANACOR RIMLESS pastatomas klozetas

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Prekę turime sandėlyje.

Apie prekę

Pastatomas klozetas TEKA MANACOR RIMLESS

 • Su Soft Close dangčiu (lėtai nusileidžiančiu). Dangtis taip pat turi Quick release funkciją – yra lengvai ir paprastai nuimamas.
 • Pagamintas iš aukštos kokybės keramikos.
 • Dvigubas vandens nuleidimo mechanizmas, padedantis taupyti vandenį.
 • Plastikinis vandens nuleidimo mechanizmas
 • Dviguba išvestis:
       - vertikalus: 80–240 mm
       - horizontaliai: 180 mm
 • Vandens nuleidimo kiekis - 3/6l.
 • Išmatavimai: 615 x 360 x 810 mm
 • Lengvas valymas
 • Šis unitazas taipogi turi naujausią Rimless nuplovimo technologiją.

Rimless technologija – greičiausiai toks pavadinimas jums nieko nesako, tačiau pagrindinį skirtumą pajusite išvydę unitazo vidų – jo briaunos yra visiškai atviros, be kraštų (nėra įprastų iškilumų). Tokie unitazai yra vis populiarėjantis pasirinkimas dėl jų aukščiausio lygio higienos ir lengvo valymo.

Tai nėra tik nedidelis stilistinis pokytis – jis iš tiesų suteikia kur kas daugiau privalumų. 
Paprastesnė priežiūra
Rimless unitazų briauna yra atvira, o visas paviršius glotnus, todėl jį galima greičiau ir efektyviau valyti, nes visi nešvarumai veiksmingai pašalinami – tai bene pats ryškiausias pranašumas, kurį gali pasiūlyti rimless klozetai. Tad jei įsigysite rimless modelį – turėsite dvigubą naudą.
Tualetus su atviru vandens nuplovimu lanku ne tik paprasčiau prižiūrėti, taip pat jie kur kas higieniškesni nei įprasti unitazai. Prie standartinio tualeto lanko yra sunkiau prieinamų vietų, todėl ten susidaro kalkių ir mikrobų veisimosi zona. O Rimless klozetuose nebelieka vietų, kuriose galėtų kauptis bakterijos, kalkės ar kiti nešvarumai, todėl paprasčiau išsaugosite higienišką viso vonios kambario aplinką. Nebereikės jokių šepetėlių ir galite plika akimi matyti vietas, kurias reikia išvalyti. 
Tokio modernaus pakabinamo tualeto dizaino sujungimas su rimless funkcionalumu yra puikus derinys, kuris darniai įsilies bet kuriame šiuolaikiškame ar labiau tradiciniame vonios kambaryje.
Tiesioginė praplovimo technika
Praktiškai visi rimless WC naudoja tiesioginę vandens praplovimo techniką – tai reiškia, jog nuleidžiant vandenį, jis teka ne tradiciniu būdu, bet užpurškiant srovelę aplink visą unitazo dubenį. Toks metodas yra kur kas efektyvesnis, todėl praktiškai iš karto pavyksta švariai nuplauti bet kokius nešvarumus, kas neabejotinai prisideda prie lengvesnės priežiūros, tad tualetas išliks švaresnis po kiekvieno vandens nuleidimo. Be to, susidaro mažiau purslų, todėl aplinka išlieka higieniška.
Gali pasirodyti, jog toks galingas ir efektyvus tualetas turėtų pareikalauti didesnių vandens sąnaudų – galite ramiai atsikvėpti. Ši vandens praplovimo technika yra ypač ekonomiška ir sunaudoja mažiau vandens išteklių, todėl pasirinkę tokį unitazą, galite būti ramūs, kad nepermokėsite už vandenį.

Rimless tualetai puikiai tiks tiems, kurie teikia pirmenybę maksimaliai higienai ir švarai, o tuo pačiu išskirtiniam ir šiuolaikiškam dizainui. Modernumas, ekonomiškumas ir lengva prižiūra – tai kas apibūdina Rimless unitazus.

 • Garantija: 2 metai.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.