Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Akcija !
TEKA COR 405 K

Potinkinis maišytuvas TEKA COR 405 K

Nuoroda: 842411200

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Prekę turime sandėlyje

Apie prekę

TEKA COR 405 K – modernus, vienos krypties, potinkinis, maišytuvas, su potinkine dalimi, padengtas atsparia chromo danga, iš naujos TEKA kolekcijos.

  • Svirtinė rankenėlė
  • Be dušo komplekto
  • TEKA kasetė su keraminėm plokštelėm
  • Komplektuojama su potinkine dalimi
  • Ypatingai plona apdailinė plokštė
  • 5 metų garantija

TEKA COR 405 K modelis - modernus, vienos krypties, potinkinis maišytuvas, su potinkine dalimi, padengtas atsparia chromo danga. Maišytuvo potinkinė dalis uždengta ypatingai plona, chromuota, dekoratyvine plokšte. Unikalaus dizaino, šiuolaikiškas ir stilingas, patogus naudojimui maišytuvas suteikia Jūsų vonios kambariui nepakartojamą žavesį.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija. Naudojantis maišytuvu su keramine kasete, būtina turėti prieš maišytuvą sumontuotą mechaninį filtrą.

Teisingai eksploatuojant TEKA gaminius, jų naudojimo ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

29 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.