Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Virtuvinis maišytuvas TEKA ARS 304 A-BL

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Išsiunčiame per 2-4 savaites

Apie prekę

TEKA ARS 304 A-BL – aukštas virtuvinis maišytuvas, lenktu čiaupu su ištraukiamu dušeliu, mėlynos spalvos.

  • Pasukamas aukštas, lenktas čiaupas su ištraukiamu, lanksčiu, metaliniu dušeliu
  • Antikalkinis aeratorius
  • Aukščiausios kokybės Tucai lanksčios, nerūdijančio plieno vandens pajungimo žarnelės, 3/8
  • TEKA kasetė su keraminėm plokštelėm
  • 5 metų garantija

TEKA ARS 304 A-BL modelis, pažangus virtuvinis maišytuvas su aukštu, lenktu, pasukamu čiaupu ir ištraukiamu dušeliu, kurio pagalba virtuvės ruošos darbai tampa paprasti ir patogūs. Ištraukiamas dušelis suteikia galimybes nukreipti vandens srovę į bet kurią ištraukiamos žarnos ilgio spinduliu apriboto ploto vietą. Unikalaus, minimalistinio dizaino, šiuolaikiškas maišytuvas suteikia Jūsų virtuvei stilingą akcentą.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose yra antikalkinis aeratorius, sulaikantis rūdis, smėlį ir vandenyje susidarančias kalkių nuosėdas, mažinantis vandens sunaudojimą, slopinantis įprastai tekančio vandens sukeliamą triukšmą. Vanduo, tekantis pro Teka aeratorių, suteikia lengvumo ir švelnumo pojūtį, eliminuoja vandens taškymą.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija.

TEKA gaminių eksploatacinės charakteristikos, ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.