Užsakymai iš Jūsų šalies negalimi. United States

Virtuvinis maišytuvas TEKA FV 303 su filtru

Būklė: Nauja prekė

Gamintojas:

Prekę turime sandėlyje.

Apie prekę

TEKA FV 303 - aukštas, lenktas maišytuvas plautuvei, su filtravimo sistema.

  • Pasukamas aukštas, lenktas čiaupas
  • Su filtravimo sistema
  • Integruotos 2 atskiros išleidimo žarnos (filtruotam ir nefiltruotam vandeniui). Ši sistema užtikrina, kad filtruotas vanduo niekada nesiliestų su nefiltruotu vandeniu.
  • Aukščiausios kokybės Tucai nerūdyjančio plieno vandens pajungimo žarnelės
  • TEKA kasetė su keraminėm plokštelėm 40mm
  • 5 metų garantija

TEKA FV 303 modelis - pažangus virtuvinis maišytuvas su aukštu lenktu čiaupu, kurio pagalba darbas plautuvėje tampa paprastas ir patogus. Minimalistinio dizaino, šiuolaikiškas maišytuvas suteikia Jūsų virtuvei stilingą akcentą. Maišytuvas turi filtravimo sistemą, kuri filtruoja nemalonius skonius, kvapus ir organines priemaišas.

TEKA maišytuvai gaminami tik iš aukščiausios kokybės žalvario arba aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno. Maišytuvai pagaminti iš žalvario, galvaniniu būdu, padengiami atsparia chromo danga. Maišytuvų gamybai naudojamos medžiagos, tinkančios sąlyčiui su geriamu vandeniu ir sertifikuotos geriamo vandens sertifikatu.

TEKA maišytuvuose yra antikalkinis aeratorius, sulaikantis rūdis, smėlį ir vandenyje susidarančias kalkių nuosėdas, mažinantis vandens sunaudojimą, slopinantis įprastai tekančio vandens sukeliamą triukšmą. Vanduo, tekantis pro Teka aeratorių, suteikia lengvumo ir švelnumo pojutį, eliminuoja vandens taškymą.

TEKA maišytuvuose montuojamos naujos kartos aukščiausios kokybės kasetės, gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. TEKA kasetėse naudojamos labai aukšto atsparumo ir ilgaamžiškumo keraminės plokštelės. Teka kasetės atlaiko 50 barų vandens spaudimą (leidžiamas vandens spaudimas butuose,- nedaugiau kaip 4 barai). TEKA, garantuodama dvigubą kokybės kontrolę, 100 proc. maišytuvų kasečių testuoja 3 kartus. Maišytuvo kasetei, kaip ir maišytuvui suteikiama 5 metų garantija.

TEKA gaminių eksploatacinės charakteristikos, ilgaamžiškumas 2,5 karto viršija Europos sąjungos nustatytas normas.

Sumontuoti TEKA maišytuvą yra paprasta ir greita.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

GAUKITE NAUJIENAS!

Prisijunkite nemokamai dabar ir pirmieji gaukite naujienas, informaciją apie nuolaidas ir specialius pasiūlymus.